profilaktyka 40+

Zapraszamy na bezpłatne babania z Programu „Profilaktyka 40 Plus”, w którym każdy dorosły Polak powyżej 40 roku życia otrzyma jednorazowy, bezpłatny pakiet badań diagnostycznych. Udział w programie będzie możliwy przez wygenerowanie e-skierowania, dostępnego w Internetowym Koncie Pacjenta po wypełnieniu dedykowanej ankiety.

Gabinet terapii naturalnych

Serdecznie zapraszamy do Gabinetu Terapii Naturalnych Pani Moniki Szendały mieszczącym się w naszej filii przy ul. Kołłątaja 18 w Puławach. Zapisy oraz więcej szczegółowych informacji pod nr tel. 504 159 -136.

Dietetyk kliniczny w naszej przychodni

Z przyjemnością informujemy, że w naszej przychodni już od 1 czerwca 2022 roku będzie przyjmować Pani Magdalena Kuśmierz, doświadczony dietetyk kliniczny.

dzień diagnosty laboratoryjnego!!

Składamy serdeczne życzenia i podziękowania diagnostom laboratoryjnym za codzienne zaangażowanie oraz trud wkładany w swoją pracę. Bardzo dużo zawdzięczamy tej grupie zawodowej w ostatnich latach w zakresie diagnostyki COVID.

nowy specjalista ortopedii

Z przyjemnością informujemy, że do grona naszych lekarzy dołączył lekarz specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu Pan Jakub Pelak, który przyjmuje pacjentów w przychodni głównej przy Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 10 w Puławach 2 x w miesiącu w godzinach od 14.00 do 18.00 w ramach NFZ. Serdecznie zapraszamy do zapisów w naszych rejestracjach lub poprzez infolinię: 814 714 160 lub 814 714 161.

życzenia świąteczne

Radosnych Świąt Wielkanocnych, dobrego odpoczynku, smacznego jajka, szalonego i wyjątkowego mokrego Śmigusa Dyngusa oraz samych słonecznych, spokojnych i cudownych dni z okazji Świąt Wielkanocnych życzy Zarząd oraz pracownicy ZOZ Medical.

nowa cena na przeciwciała SARS-CoV-2

Z przyjemnością informujemy, że nasze laboratorium znacznie obniżyło cenę oznaczania przeciwciał SARS–CoV-2 ( w tym IgG). Koszt badania wynosi 50,00 zł. Test pozwala ilościowo oznaczyć przeciwciała zarówno u osób, które przechorowały COVID jak i u tych, które się zaszczepiły. Zaznaczamy, że jest możliwość uzyskania dokładnego wyniku aż do 2500 U/ml.

Program " Profilaktyka 40 plus"

Serdecznie zapraszamy na uczestnictwa w Programie „Profilaktyka 40 Plus”, w którym każdy dorosły Polak powyżej 40 roku życia otrzyma jednorazowy, bezpłatny pakiet badań diagnostycznych. Program „Profilaktyka 40 Plus” jest ważnym krokiem do odbudowy zdrowia Polaków po pandemii, która negatywnie wpłynęła na stan zdrowia, zwiększając ryzyko zachorowań na choroby cywilizacyjne. Udział w programie będzie możliwy przez wygenerowanie e-skierowania, dostępnego w Internetowym Koncie Pacjenta po wypełnieniu dedykowanej ankiety. Osoby, które nie korzystają z IKP, mogą uzyskać e-skierowanie na badania za pośrednictwem infolinii Domowej Opieki Medycznej (DOM) pod numerem telefonu 22 735 39 53. „Profilaktyka 40 PLUS” to badania diagnostyczne w formie pakietów dedykowanych oddzielnie dla kobiet i mężczyzn oraz pakietu wspólnego. 

Przeziębienie, a może COVID-19? Sprawdź, co zrobić

Przeziębienie, a może to grypa lub COVID-19? Jak sprawdzisz, co Ci dolega? Skorzystaj z naszego praktycznego przewodnika. Doradzimy, krok po kroku, co zrobić, gdy masz pierwsze objawy infekcji.

szczepienie przeciwko grypie

Z przyjemnością informujemy, że w sezonie grypowym 2021/2022 Ministerstwo Zdrowia przeprowadza bezpłatną akcję szczepień przeciwko grypie m.in. dla personelu medycznego, farmaceutów, nauczycieli, seniorów czy pensjonariuszy DPS-ów. Na szczepienie przeciw grypie nie ma skierowań, wystarczy umówienie terminu wizyty w punkcie szczepień przy ul. Kołłątaja 18 lub Tysiąclecia Państwa Polskiego 10 w Puławach lub telefonicznie pod nr tel.: 814 756 555.

trzecia dawka szczepionki przeciw Covid-19!!

Zapraszamy na przypominającą, trzecią dawkę szczepienia przeciw COVID-19. Zalecana jest ona seniorom, medykom i osobom z niską odpornością oraz wszystkim osobom, które ukończyły 50 lat po 6 miesiącach od pełnego zaszczepienia.

Jak zapisać się na szczepienie:

rewelacja dla osób zestresowanych i przemęczonych

Miło nam poinformować, że do naszej oferty zabiegów rehabilitacyjnych wprowadziliśmy nowe zabiegi relaksacyjne:

nowy lekarz gastroenterolog!!

Z przyjemnością informujemy, że do grona naszych lekarzy dołączył lekarz specjalista gastroenterolog dr n. med. Wojciech Kosikowski. Doktor będzie udzielał konsultacji specjalistycznych z zakresu gastroenterologii tylko komercyjnie w naszej filii nr 2 przy ul. Kołłątaja 18 w Puławach.

bezpłatne szczepienia przeciwko wirusowi HPV!!

W związku z okresem urlopowym i szczepieniami na Covid-19 przedłużamy termin szczepienia dziewczynek z rocznika 2009 przeciwko wirusowi brodawczaka ludzkiego (HPV) do końca września 2021 roku. W skali całego świata rak szyjki macicy jest drugim, co do częstości rakiem, który dotyka kobiety.

zdrowy kręgosłup

Z przyjemnością informujemy, że wznawiamy program „ Zdrowy kręgosłup” czyli zajęcia, które w ciekawy i różnorodny sposób leczą nie tylko kręgosłup i plecy, ale jednocześnie poprawiają kondycję całego ciała. Bóle pleców dotykają wszystkich bez względu na wiek. Obok bólów głowy są jedną z najczęściej trapiących nas dolegliwości.

Promocja - SALUS-TALENT

Z przyjemnością informujemy, że przedłużamy promocję na zabiegi urządzeniem SALUS-TALENT, który umożliwia przenikanie pola elektromagnetycznego w głębsze warstwy tkanek i kości, gdzie może działać przeciwzapalnie oraz przeciwbólowo. Wskazania do stosowania to: schorzenia kręgosłupa, zaburzenia układu nerwowego, zwyrodnienia stawów, reumatoidalne zapalenie stawów, ból prostaty. Więcej informacji oraz zapisy na zabiegi pod nr tel:. 814 714 160 wew. 1318.

wolne terminy już w czerwcu na szczepienia Covid-19

Zapraszamy na szczepienia przeciwko Covid-19. Posiadamy wolne terminy już w czerwcu na szczepienia szczepionką Pfizer i Moderna. Rząd wprowadził kolejne ułatwienia. Jest możliwość wcześniejszego zaszczepienia II dawką w dowolnym punkcie szczepień.

Teleplatforma Pierwszego Kontaktu (TPK)

Narodowy Fundusz Zdrowia uruchomił Teleplatformę Pierwszego Kontaktu (TPK). Dzwoniąc pod bezpłatny numer TPK - 800 137 200 -  pacjenci otrzymają niezbędną pomoc medyczną poza godzinami pracy lekarzy rodzinnych, w weekendy oraz święta. Z platformy mogą korzystać również osoby niesłyszące. Połączenie jest bezpłatne i może być wykonane tylko z Polski, ponieważ platforma jest przeznaczona tylko dla osób ubezpieczonych i mieszkających w naszym kraju.

czy warto się szczepić przeciwko Covid-19?

Szczepienie jest obecnie jedyną dostępną metodą zapobiegania i ochrony człowieka przed wirusem SARS-CoV-2. Nie ma leku, który byłby skuteczny i jednocześnie bezpieczny w walce z zachorowaniem. Każdy zaszczepiony to potencjalnie od kilku do kilkunastu osób uchronionych przed zarażeniem. Już 50% zaszczepionej populacji istotnie wpłynie na zmniejszenie ryzyka szerzenia się koronawirusa.

bezpłatne szczepienia przeciwko HPV

Informujemy, że po raz kolejny organizujemy akcję szczepień przeciwko wirusowi brodawczaka ludzkiego HPV dla dziewczynek urodzonych w 2009 roku oraz zamieszkałych na terenie Miasta Puławy. W skali całego świata rak szyjki macicy jest drugim, co do częstości rakiem, który dotyka kobiety. Polska ma najwyższy wskaźnik umieralności w Europie. Bezpieczeństwo i skuteczność stosowanej szczepionki były poddane ocenie podczas wieloletnich badań

szybkie testy antygenowe na Covid-19

Informujemy, że wykonujemy szybkie testy przeznaczone do wykrywania obecności antygenów wirusa SARS-CoV-2 w wymazie z nosogardzieli. Testy, które wykonujemy spełniają wytyczne WHO odnośnie wykrywania antygenu w diagnostyce zakażeń SARS-CoV-2. Wyniki są po upływie 15 minut. Na życzenie pacjenta możemy wydrukować wyniki w języku angielskim lub niemieckim. Na około 3 godziny przed badaniem zaleca się nie przyjmować płynów, jedzenia, leków i mycia zębów. Koszt wykonania testu to 120 zł.

praca dla fizjoterapeuty lub technika masażysty

Poszukujemy osób, które z pasją i zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy. Oferujemy stabilne zatrudnienie na dogodnych warunkach, programy rozwojowe skierowane do poszczególnych grup pracowników, miłą atmosferę pracy w fachowym zespole.

Aby ubiegać się o pracę należy:

• przesłać CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

szczepionka Johnson&Johnson

Z przyjemnością informujemy, że od 19 kwietnia ruszamy ze szczepieniami szczepionką Johnson& Johnson. W pierwszej kolejności będziemy szczepić osoby powyżej 70 roku życia. Szczepionka Johnson & Johnson jest pierwszym jednodawkowym preparatem przeciw COVID-19, który trafi ł do powszechnego użytku. Osoby chętne do zaszczepienia szczepionką Johnson& Johnson prosimy o kontakt pod nr tel. 814 756 555.

praca dla diagnosty laboratoryjnego

Poszukujemy osoby na stanowisko Diagnosty Laboratoryjnego. Oferujemy pracę na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin.

Wymagania:

- prawo wykonywania zawodu

- umiejętność pobierania materiału do badań mile widziana

nowy lekarz rodzinny

Z przyjemnością informujemy, że do grona naszych lekarzy dołączył lekarz rodzinny Maksym Muzychuk, który będzie przyjmował pacjentów w filii nr 2 przy ul. Kołłątaja 18 w Puławach od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8.30 do 15.30 oraz piątki w godzinach od 11.00 do 18.00.

życzenia wielkanocne

Zakład Opieki Zdrowotnej Medical życzy Państwu wielu radosnych i ciepłych chwil, odpoczynku od codzienności, uśmiechu na twarzy a przede wszystkim zdrowia dla nas wszystkich. Niech ten czas będzie pełen ciepłych gestów oraz miłych rozmów w domowym zaciszu. 

informacja o szczepieniach na Covid-19!!

Ze względu na odbywające się intensywnie szczepienia przeciwko Covid -19 w naszych placówkach medycznych przepraszamy za utrudnienia w skontaktowaniu się z naszym Centrum Szczepień przeciwko COVID-19. Do osób zapisanych już na szczepienia wysyłane są sms z datą i godziną szczepień, w dniu przed szczepieniem kontaktuje się telefonicznie koordynator szczepień. Z osobami zapisanymi na listy chętnych na szczepienia będziemy się kontaktować indywidualnie.

zawieszamy badania okresowe

Informujemy, że w związku z obecną sytuacją epidemiczną w kraju, która jest najpoważniejsza od początku pandemii zawiesza wykonywanie badań okresowych do 9 kwietnia 2021 roku. Osoby zapisane w tym okresie na badania zostaną poinformowane sms o kolejnym terminie badań okresowych w placówce Medical. W dalszym ciągu obowiązuje Ustawa z dnia 31 marca 2020 roku, która przedłuża orzeczenia wydane przed okresem pandemii.

Promocja dla pacjentów POZ

Z przyjemnością informujemy, że wprowadziliśmy 20 % zniżki na zabiegi rehabilitacyjne dla pacjentów zadeklarowanych do Podstawowej Opieki Zdrowotnej w naszych placówkach medycznych. Serdecznie zapraszamy do naszych pracowni rehabilitacyjnych wyposażonych w nowoczesne aparaty uśmierzające ból i poprawiające jakoś życia.

szczepienia przeciwko Covid-19

Informujemy, że nasi koordynatorzy z Centrum Szczepień przeciwko COVID-19 odbierają od Państwa telefony w godzinach od 7.15 do 10.00 i od 13.00 do 15.00. Dzwoniąc na nr tel. 814 756 555 mogą Państwo uzyskać szczegółowe informacje o szczepieniach przeciwko Covid-19 w naszych placówkach medycznych. Więcej informacji o szczepieniach przeciwko COVID-19 na : www.gov.pl/szczepimysie lub pod nr telefonu: 989 – bezpłatna infolinia dostępna przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

SALUS-TALENT - Promocja

Z przyjemnością informujemy, że zabieg Salus –Talent w naszej pracowni rehabilitacji na ul. Kołłątaja 18 w Puławach kosztuje obecnie 39,00 zł. Promocja trwa do 30 czerwca 2021 roku. SALUS-TALENT to pierwsze na rynku urządzenie magnetoterapeutyczne. Wysoko indukcyjny, głęboko penetrujący, pulsacyjny stymulator elektromagnetyczny pobudza komórki nerwowe, mięśnie oraz naczynia krwionośne. Stymulacja wywołana silnym polem magnetycznym przenika głęboko do wnętrza organizmu, nawet do 10 cm. Wskazania do stosowania to: schorzenia kręgosłupa, zaburzenia układu nerwowego, zwyrodnienia stawów, reumatoidalne zapalenie stawów, ból prostaty. Więcej informacji oraz zapisy na zabiegi pod nr tel:. 814 714 160 wew. 1318.

nowy test na przeciwciała

Z przyjemnością informujemy, że wkrótce wprowadzimy do naszej oferty badań laboratoryjnych nowy test do ilościowego oznaczania przeciwciał ( w tym IgG) przeciwko białku S wirusa SARS–CoV-2 w bardzo atrakcyjnej cenie 75,00 zł.

psycholog dziecięcy

Miło nam poinformować, że od marca 2021 roku w filii nr 1 na ul. Kruka 2 w Puławach będzie udzielać konsultacji, psycholog dziecięcy Angelika Butryn, która posiada dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe i ponad dziesięcioletnią praktykę w pracy z dziećmi. Pomoc psychologiczna jest dla dzieci do 12 roku życia i może być w formie:

nowi lekarze rodzinni

Z przyjemnością informujemy, że do grona naszych lekarzy dołączyła lekarz rodzinny Karolina Dudek oraz lekarz rodzinny Beata Rozwałka. Lek. med. Karolina Dudek przyjmuje pacjentów w filii nr 1 na ul. Kruka 2 w Puławach w poniedziałki, czwartki w godzinach od 9.00 do 16.00 oraz piątki w godzinach od 9.00 do 18.00. Lek. med. Beata Rozwałka przyjmuje w filii nr 2 przy ul. Kołłątaja 18 w Puławach we wtorki od godziny 8.00 do 18.00.

ZAPISY NA SZCZEPIENIA

Ze względu na odbywające się intensywnie szczepienia przeciwko Covid -19 w naszych placówkach medycznych przepraszamy za utrudnienia w skontaktowaniu się z naszym Centrum Szczepień przeciwko COVID-19. Do osób zapisanych już na szczepienia wysyłane są sms z datą i godziną szczepień, w dniu przed szczepieniem kontaktuje się telefonicznie koordynator szczepień. Z osobami zapisanymi na listy chętnych na szczepienia będziemy się kontaktować indywidualnie.

szczepimy na Covid-19!!

Wkrótce rozpoczynamy akcję szczepień przeciwko COVID-19!!

Z przyjemnością informujemy, że aktywnie włączyliśmy się w proces szczepień przeciwko COVID-19. Nasze dwie placówki medyczne na ul. Kołłątaja 18 oraz Tysiąclecia Państwa Polskiego 10 w Puławach zadeklarowały przystąpienie do Narodowego Programu Szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 . Więcej informacji o szczepieniach można uzyskać pod nr tel. 814 714 160. Zadzwoń, odpowiemy na wszystkie pytania.

praca dla pielęgniarki

WYMAGANIA:

 • aktualne prawo wykonywania zawodu
 • wykształcenie wyższe, licencjat lub średnie + kurs z pielęgniarstwa rodzinnego

OFERUJEMY:

nowy laryngolog

Z przyjemnością informujemy, że do grona naszych lekarzy dołączyła lekarz medycyny Monika Blachlińska, która w styczniu 2021 roku kończy specjalizację z otolaryngologii. Serdecznie zapraszamy na konsultacje otolaryngologiczne do naszej filii nr 2 przy ul. Kołataja 18. W naszych placówkach medycznych bez kolejki można skorzystać z konsultacji medycznych laryngologów w ramach NFZ oraz komercyjnie..

szczepienia przeciwko grypie

Szanowni pacjenci zapraszamy na bezpłatne szczepienia przeciwko grypie do wszystkich naszych placówek medycznych. Sezon grypowy zaczyna się w pierwszych dniach września, a kończy się w ostatnich dniach czerwca. Natomiast szczyt zachorowań na grypę jest w miesiącu styczniu i trwa do przełomu lutego i marca. Jeszcze mamy czas zaszczepić się przeciwko grypie.

testy na przeciwciała Covid-19

Informujemy, że obniżyliśmy ceny testów serologicznych w kierunku przeciwciał  w klasie IgM/IgG przeciwko antygenom wirusa SARS. W związku z panującą pandemią i coraz większą liczbą zakażeń testy na obecność wirusa SARS odgrywają ważną rolę w diagnostyce COVID -19. Obecnie pakiet całościowy za przeciwciała  w klasie IgM/IgG to koszt 175,00 zł.

nowy lekarz rodzinny

Miło nam poinformować, że do grona naszych lekarzy dołączyła lekarz rodzinny Natalia Salameh.  Pani doktor przyjmuje pacjentów w filii nr 1 na ul. Kruka 2 w Puławach w poniedziałki, środy i czwartki, oraz w filii nr 2 przy ul. Kołłątaja 18 w Puławach w piątki od godziny 8.30 do 16.00. Zapraszamy osoby chcące korzystać z porad Pani doktor do zapisów w naszych rejestracjach. Więcej informacji o tym jak zostać naszym pacjentem można uzyskać klikając na link:
https://www.zozmedical.com.pl/dla-pacjentow/zostan-naszym-pacjentem.html

 

Czynne pracownie RTG

Z przyjemnością informujemy, że nasze pracownie RTG na Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 10 oraz ul. Kołłątaja 18 w Puławach są już czynne w pełnym wymiarze godzin. Serdecznie zapraszamy.

punkt pobrań na Kołłątaja nieczynny

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Punkty pobrań na ul. Kruka 2 i Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 10 są czynne od 7.15 do 10.00.

pracownie RTG

Uprzejmie informujemy, że od dnia 19 października 2020 roku nasze obie pracownie RTG na Kołłątaja 18 oraz Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 10 w Puławach będą nieczynne do odwołania. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

internetowe konto pacjenta

Internetowe Konto Pacjenta to udostępniona przez Ministerstwo Zdrowia aplikacja, z której możemy korzystać bezpłatnie. Dzięki niej można, m.in.:

TELEPORADA

TELEPORADA

 • Wizytę telefoniczną można umówić dzwoniąc na naszą infolinię, pod numery tel.:  814 714 160 lub 814 714 161, a także osobiście w rejestracjach naszych placówek.
 • W celu udzielenia teleporady, lekarz u którego została zarejestrowana teleporada  łączy się z danym pacjentem w wyznaczonym dniu i godzinie, na numer telefonu podany przez pacjenta podczas rejestracji.
 • Lekarz w umówionym terminie podejmuje przynajmniej 3-krotną próbę połączenia się z pacjentem, w odstępach nie mniejszych niż 5 minut. Brak kontaktu z pacjentem skutkuje anulowaniem teleporady.
 • Pacjent ma prawo do zgłoszenia w trakcie teleporady woli osobistego kontaktu z lekarzem.
 • Również w przypadku, gdy stan zdrowia pacjenta uniemożliwia realizację  świadczenia zdrowotnego w formie teleporady lekarz w porozumieniu z pacjentem lub jego opiekunem ustawowym ustala, iż niezbędne jest udzielenie świadczenia w bezpośrednim kontakcie  z pacjentem.

praca dla rejestratorki

OFERUJEMY:

 • umowę o pracę
 • pakiet medyczny
 • fundusz socjalny
 • możliwość rozwoju zawodowego
 • miłą atmosferę pracy w fachowym zespole

Aby ubiegać się o pracę należy:

 • przesłać CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub wysłać na adres:

Zakład Opieki Zdrowotnej Medical Sp. z o.o., 24-110 Puławy, Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 10.

PRACA DLA PIELĘGNIARKI

WYMAGANIA:

 • aktualne prawo wykonywania zawodu
 • wykształcenie wyższe, licencjat lub średnie + kurs z pielęgniarstwa rodzinnego
 • specjalizacja lub kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego
 • kurs specjalistyczny - szczepienia ochronne

bezpłatne szczepienia przeciwko HPV

Z przyjemnością informujemy, że wspólnie z Urzędem Miasta Puławy rozpoczynamy akcję szczepienia dziewczynek z rocznika 2009 przeciwko wirusowi brodawczaka ludzkiego (HPV) odpowiedzialnego za raka szyjki macicy. Koszt szczepień w całości zostanie pokryty z budżetu Miasta Puławy.

ORTOPEDIA DZIECIĘCA

Nadal częstymi problemami u niemowląt, dzieci i młodzieży są schorzenia ortopedyczne. W trosce o prawidłowy rozwój dzieci przypominamy o możliwości skorzystania przy ul. Kruka 2 w Puławach z konsultacji oraz badań USG u dr n. med. Marka Okońskiego oraz lek. med. Leszka Gila - specjalistów ortopedii dziecięcej z Kliniki Ortopedii i Rehabilitacji Dziecięcej Szpitala Klinicznego w Lublinie.

INFOLINIA ZOZ MEDICAL

W związku z modernizacją centrali telefonicznej w piątek 31 lipca 2020 roku mogą wystąpić czasowe problemy z dodzwonieniem się na infolinię ZOZ Medical. Ulegają również zmianie numery wewnętrzne. Do każdego obecnego numeru należy dodać na początku cyfrę 1. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

specjalista otolaryngolog

Z przyjemnością informujemy, że od sierpnia 2020 roku do grona naszych lekarzy dołączy lekarz Ewa Welik, znana i ceniona w Puławach - lekarz specjalista otolaryngologii. Więcej informacji można uzyskać pod nr tel.: 814 714 160 lub 814 714 161.

teleporady medyczne u lekarzy rodzinnych

Uprzejmie informujemy, że w dalszym ciągu w naszych placówkach lekarze rodzinni udzielają konsultacji medycznych telefonicznie. W przypadkach uzasadnionych stanem zdrowia pacjenta, po przeprowadzeniu przez lekarza konsultacji telefonicznej, pacjent umawiany jest na wizytę osobistą w jednej z naszych placówek:

 • Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 10
 • ul. Kołłątaja 18
 • ul. Kruka 2

SMS przypominające o wizytach

Drodzy pacjenci!! Uprzejmie informujemy, że do 30 czerwca 2020 roku nie wysyłamy sms z przypomnieniem o konsultacjach do specjalistów lub na badania. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

SESJE PSYCHOTERAPEUTYCZNE!!

Z przyjemnością informujemy, że psychoterapeuta Anna Kaczmarska oprócz sesji online wprowadza powoli spotkania osobiste w filii nr 2 ZOZ Medical przy ul. Kołłątaja 18, oczywiście z zachowaniem zasad bezpieczeństwa przeciwepidemicznego. W celu skorzystania z takiej formy pomocy, prosimy o kontakt telefoniczny z Psychoterapeutą Anną Kaczmarską, tel.: 503 015 573.

DIAGNOSTYKA COVID-19

W diagnostyce COVID -19 ważną rolę odgrywają testy na obecność wirusa SARS-CoV2. Istnieją dwa rodzaje testów: molekularne oraz serologiczne. Do naszej oferty badań laboratoryjnych wprowadziliśmy testy serologiczne w kierunku przeciwciał w klasie IgM/IgG przeciwko antygenom wirusa SARS-CoV-2 metodą ELISA o wysokiej czułości i swoistości. Badania serologiczne stanowią dopełnienie diagnostyki w późniejszej fazie infekcji.

STOPNIOWE „ODMRAŻANIE” ZAWIESZONYCH USŁUG!!

Wznawiamy wykonywanie badań endoskopowych: videogastroskopii oraz videokolonoskopii. Badania będą wykonywane oczywiście z zachowaniem zasad bezpieczeństwa przeciwepidemicznego. Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc na infolinię pod nr tel.: 814 714 160. Zapisy na bezpłatną kolonoskopię w ramach Programu Badań Przesiewowych Raka Jelita Grubego pod nr tel.: 814 714 160 wew. 141.

WZNAWIAMY ZABIEGI REHABILITACYJNE!!

Od wtorku 5 maja wznawiamy usługi z zakresu rehabilitacji. W pierwszej kolejności będziemy obsługiwać pacjentów z marca i kwietnia. Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość. Będziemy kontaktować się z Państwem telefonicznie w celu umówienia na zabiegi.

ZAPRASZAMY NA NASZ KANAŁ NA YOUTUBIE

Mamy już kolejne filmiki z ćwiczeniami na naszym kanale na YouTubie. Tym razem zapraszamy na ćwiczenia poprawiające zakres ruchu w stawie ramiennym (barkowym) oraz ćwiczenia izometryczne, poprawiające siłę (kondycję) mięśniową obręczy barkowej. Bądź na bieżąco, śledź i subskrybuj nasz kanał na YouTubie

REHABILITACJA ONLINE!!

W związku z wprowadzeniem stanu epidemii, zawieszono wykonywanie zabiegów rehabilitacyjnych zarówno w placówkach publicznych, jak i prywatnych. Bardzo dużo osób zostało pozbawionych pomocy. W trosce o pacjentów, którzy borykają się z przewlekłym bólem kręgosłupa udostępniamy Państwu poradnik online ćwiczeń w domu nagrany przez naszych fizjoterapeutów.

WAŻNOŚĆ SKIEROWAŃ NA BADANIA LABORATORYJNE!!

W trosce o bezpieczeństwo Pacjentów oraz ze względu na ogłoszony przez Ministerstwo Zdrowia stan epidemii, wdrożyliśmy specjalny tryb realizacji badań laboratoryjnych. W placówkach ZOZ Medical w tej chwili realizowane są jedynie pilne skierowania na badania wystawione przez naszych lekarzy.

WYKONUJEMY TYLKO BADANIA WSTĘPNE I KONTROLNE

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z Ustawą z dnia 31 marca 2020 roku o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw, zawieszamy wykonywanie okresowych badań lekarskich.

Videoporady

W trosce o zdrowie i jeszce lepszą obsługę naszych pacjentów uruchomiona została usługa videoporady. Zapraszamy do zapoznania się z instrukcją jak można z niej korzystać.

ORGANIZACJA PRACY ZOZ „MEDICAL W CZASIE EPIDEMII

Uprzejmie informujemy, że w związku z ogłoszonym stanem epidemii nasi lekarze POZ oraz lekarze specjaliści       ( ginekolog, dermatolog, kardiolog, ortopeda, neurolog, pulmonolog) przeprowadzają obecnie konsultacje w postaci teleporad medycznych.
Infolinia: 814 714 160 lub 814 714 161
Infolinia dla dzieci chorych: 691 244 111

bezpośrednia infolinia dla dzieci chorych

BEZPOŚREDNI TELEFON DO REJESTRACJI DO PEDIATRY

W trosce o naszych małych pacjentów uruchomiliśmy specjalną linię telefoniczną w celu rejestracji do lekarza pediatry do poradni dzieci chorych. Numer telefonu 691 244 111.

informacja dla firm

W związku z ogłoszonym przez WHO zjawiskiem pandemii w celu minimalizacji ryzyka transmisji koronawirusa, dbając o zdrowie i bezpieczeństwo Państwa pracowników prosimy ograniczyć do minimum kierowanie pracowników na badania z medycyny pracy. Mając na względzie bezpieczeństwo nas wszystkich prosimy o wyrozumiałość .

teleporady

Szanowni Pacjenci
W związku z ogłoszonym Stanem Zagrożenia Epidemicznego w Polsce placówka medyczna na ul. Kołłątaja 18 jest nieczynna do odwołania. Zabiegi rehabilitacyjne we wszystkich naszych placówkach nie są wykonywane przez okres 14 dni. W chwili obecnej lekarze udzielają teleporad. Dzięki teleporadzie medycznej można otrzymać:

praca dla lekarzy

Pilnie poszukujemy lekarzy do Poradni Podstawowej Opieki Zdrowotnej oraz lekarza specjalistę okulistyki.

Kontakt mailowy: biuro@ zozmedical.com.pl lub telefoniczny: 81 473 13 42.

neurolog dziecięcy

Z przyjemnością informujemy, że do grona naszych lekarzy specjalistów dołączył znany i bardzo ceniony w Puławach lekarz pediatra ze specjalizacją neurologii dziecięcej Marcin Bryczek.  Pan doktor będzie przyjmował jako lekarz pediatra w placówce przy ul. Kruka 2 w Puławach. W poradni neurologicznej przy Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 10 w Puławach będzie przyjmował we wtorki i środy jako lekarz specjalista neurologii dziecięcy w ramach umowy z NFZ oraz komercyjnie. 

praca dla diagnosty laboratoryjnego

Poszukujemy diagnosty laboratoryjnego z prawem wykonywania zawodu lub technika analityki medycznej do pracy w laboratorium analitycznym. Oferujemy umowę o pracę, pakiet medyczny oraz miłą atmosferę pracy w fachowym zespole.

Kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

praca dla fizjoterapeutów

Pilnie poszukujemy osób na stanowisko fizjoterapeuta. Oferujemy stabilne zatrudnienie na dogodnych warunkach, umowę o pracę, miłą atmosferę pracy w fachowym zespole, pakiet medyczny oraz fundusz socjalny.

Kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

psychoterapeuta

Z przyjemnością informujemy, że w naszej placówce medycznej przy ul. Kołłątaja 18 przyjmuje Psychoterapeuta Anna Kaczmarska, która pracuje w podejściu integratywnym, co oznacza, że wykorzystuje różne nurty psychoterapeutyczne i łączy ich elementy w zależności od indywidualnej sytuacji i potrzeb pacjenta.

praca dla diagnosty laboratoryjnego - ogłoszenie nieaktualne

Poszukujemy diagnosty laboratoryjnego z aktualnym prawem wykonywania zawodu lub technika analityki medycznej do pracy w laboratorium analitycznym.

Kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczny: 814 714 160 wew. 145.

bezpłatna kolonoskopia

Zapraszamy na bezpłatną kolonoskopię w ramach Programu Badań Przesiewowych Raka Jelita Grubego

Rak jelita grubego jest drugim najczęstszym nowotworem złośliwym w Polsce. Każdego roku rozpoznaje się ponad 14 000 nowych przypadków. Rak jelita grubego rozwija się ze zmian łagodnych, tak zwanych polipów.

nowy specjalista kardiolog

Z przyjemnością informujmy, że do grona naszych lekarzy specjalistów dołączył lekarz specjalista kardiolog dr n. med. Piotr Parcheta. Pan doktor przyjmuje również w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 4 w Lublinie. W ZOZ Medical będzie udzielał konsultacji kardiologicznych w piątki od 9.00 do 14.00 w filii nr 2 przy ul. Kołłątaja 18 w ramach umowy z NFZ oraz komercyjnie. Serdecznie zapraszamy.

akcja bezpłatnych szczepień przeciwko hpv

Z przyjemnością informujemy, że wspólnie z Urzędem Miasta Puławy rozpoczynamy akcję szczepienia dziewczynek z rocznika 2007 przeciwko wirusowi brodawczaka ludzkiego (HPV) odpowiedzialnego za raka szyjki macicy. Koszt szczepień w całości zostanie pokryty z budżetu Miasta Puławy.

Rehabilitacja na ul. Kołłątaja do godziny 19.00.

Z przyjemnością informujemy, że w trosce o Państwa wygodę i w celu poprawy dostępności do oferowanych usług  Pracownia Rehabilitacji na ul. Kołłątaja 18 czynna jest do godziny 19.00.

nowy pediatra

Informujemy, że do grona naszych specjalistów dołączył nowy pediatra dr n. med. Katarzyna Kominek. Serdecznie zapraszamy do poradni pediatrycznej przy ul. Kruka 2 w Puławach.

praca dla fizjoterapeutów

POSZUKUJEMY PRACOWNIKÓW NA STANOWISKO FIZJOTERAPEUTA
Jeśli jesteś osobą dynamiczną, posiadasz niezbędne kwalifikacje zawodowe i chcesz pracować w prężnie działającej i rozwijającej się placówce medycznej - dołącz do nas! Poszukujemy osób, które z pasją i zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy. Oferujemy stabilne zatrudnienie na dogodnych warunkach, miłą atmosferę pracy oraz wsparcie doświadczonego zespołu.
KONTAKT: tel. 81 473 13 42 lub email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nowy specjalista ortopedii

Z przyjemnością informujemy, że do grona naszych specjalistów dołączył specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu lek. med. Romuald Siedlecki. Serdecznie zapraszamy na konsultacje ortopedyczne w ramach NFZ oraz komercyjnie.

NOWA PRACOWNIA RTG

Miło nam poinformować, że otworzyliśmy nową pracownię RTG w filii nr 2 na ul. Kołłątaja 18 w Puławach. Pracownia czynna jest codziennie od poniedziałku do piątku od 7.30 do 14.30. Serdecznie zapraszamy

internetowa rejestracja

Aktualnie ze względu na problemy techniczne nie ma możliwości rejestracji internetowej do lekarzy. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Bezpłatna kolonoskopia w ramach Programu Raka Jelita Grubego

Zapraszamy na bezpłatną kolonoskopię w ramach Programu Badań Przesiewowych Raka Jelita Grubego finansowanego przez Ministerstwo Zdrowia.

Rak jelita grubego jest drugim najczęstszym nowotworem złośliwym w Polsce. Rak jelita grubego rozwija się ze zmian łagodnych, tak zwanych polipów. Taka przemiana trwa najczęściej kilkanaście lat. Dlatego też, poddając się badaniu odpowiednio wcześnie i usuwając polipy można zapobiec rozwojowi raka. Badania przesiewowe są zdecydowanie najskuteczniejszą metodą walki z rakiem. Niestety w Polsce zbyt mało pacjentów trafia do lekarza w pierwszym stadium zachorowania na raka.

praca dla technika elektroradiologii

Poszukujemy technika elektroradiologii do nowo otwartej pracowni RTG.
Oferujemy:
- dowolną formę zatrudnienia w wymiarze pełnego etatu
- opiekę medyczną
- wsparcie doświadczonego zespołu medycznego
- przyjazną atmosferę w pracy
KONTAKT: tel. 81 473 13 42 lub email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

bezpłatne badanie znamion

Miło nam poinformować, że wraz z Wojewódzkim Ośrodkiem Medycyny Pracy w ramach współpracy w zakresie realizacji „ Programu profilaktyki raka skóry dla mieszkańców województwa lubelskiego” organizujemy bezpłatne badanie dermatologiczne znamion skórnych. Badanie odbędzie się w dniu 26 października 2018 roku w placówce medycznej Medical przy Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 13 od godziny 8.00 do 11.00.

szczepienie przeciwko grypie

Rozpoczął się sezon na przeziębienia, grypy i różnego rodzaju zapalenia. Najgroźniejszy jest dla człowieka wirus grypy, który atakuje głównie w okresie jesienno-zimowym. Oferujemy Państwu szczepionkę Vaxigrip Tetra w cenie 40,00 zł.

praca dla pielęgniarki lub pielęgniarza

Poszukujemy osoby na stanowisko pielęgniarki lub pielęgniarza.

WYMAGANIA:

 • aktualne prawo wykonywania zawodu
 • wykształcenie wyższe - mgr pielęgniarstwa
 • wykształcenie wyższe licencjackie lub średnie + kurs z pielęgniarstwa rodzinnego
 • specjalizacja lub kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego (w trakcie trwania kursu lub specjalizacji)
 • kurs specjalistyczny - szczepienia ochronne
 • kurs specjalistyczny - spirometria
 • kurs specjalistyczny - EKG
 • znajomość obsługi komputera

praca dla fizjoterapeutów

ZOZ „Medical” Sp. z o.o. w Puławach zatrudni fizjoterapeutę lub masażystę w poradni rehabilitacyjnej.

Oferujemy:

 • dowolny wymiar czasu pracy i formę zatrudnienia
 • przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie doświadczonego zespołu

KONTAKT: tel. 81 473 13 42 lub email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nowa poradnia medycyny pracy

Z przyjemnością informujemy, że otworzyliśmy w naszej filii nr 2 przy ul. Kołłątaja 18 w Puławach Poradnię Medycyny Pracy.
W Poradni dysponujemy nowoczesnie wyposażoną Pracownią RTG. Posiadamy własne laboratorium analityczne oraz zapewniamy możliwość skorzystania z konsultacji wszystkich specjalistów potrzebnych do wydania orzeczenia o zdolności do pracy.
Serdecznie zapraszamy na badania w ramach medycyny pracy. Więcej szczegółów pod nr tel. 814 714 160.

PRACA

Poszukujemy pielęgniarek z tytułem mgr pielęgniarstwa.

Kontakt:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub telefoniczny:
814 714 160 wew. 152

poszukujemy diagnosty laboratoryjnego- ogłoszenie nieaktualne

Poszukujemy diagnosty laboratoryjnego z prawem wykonywania zawodu lub technika analityki medycznej do pracy w laboratorium analitycznym.

Kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczny: 814 714 160 wew. 145.

Bon promocyjny

Informujemy, że każdy nowy pacjent, który zadeklaruje się do lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej dostaje od nas bon promocyjny,

20-lecie Medical

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 18 listopada 2017 roku odbyła się Impreza Jubileuszowa z okazji 20 – lecia Zakładu Opieki Zdrowotnej „Medical”. Dzień ten był szczególną okazją do wspomnień oraz podsumowań minionego czasu.

Nowa poradnia okulistyczna

Miło nam poinformować, że  otworzyliśmy w swojej placówce przy ul Kołłątaja 18 nową poradnię okulistyczną, wyposażoną  w bardzo nowoczesny sprzęt okulistyczny.  W poradni jest możliwość wykonania wyjątkowo precyzyjnego badania oka OCT. Jest to optyczna koherentna tomografia,  przy której rozdzielczość uzyskanego obrazu jest bardzo wysoka.

informacja

Informujemy, że w dniu 10 listopada 2017 roku (piątek) będzie czynna tylko filia nr 1 przy ul. Kruka 2 od godziny 7.00 do godziny 18.00. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

problemy techniczne

Informujemy, że w związku z awarią systemu informatycznego nie będzie dostępna e-rejestracja. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy i postaramy się jak najszybciej usunąć tę usterkę.

szczepienia ochronne przeciwko grypie

Zaczął się kolejny sezon na przeziębienia, grypy i różnego rodzaju zapalenia. Najgroźniejszy jest dla człowieka wirus grypy, który atakuje głównie w okresie jesienno-zimowym. Grypa jest chorobą poważną, której powikłania mogą być śmiertelne. Najlepszą metodą zabezpieczenia się przed nią są szczepienia ochronne. Szczepionkę poleca się szczególnie osobom, które zaliczają się do grup ryzyka. Należą do nich przede wszystkim ludzie starsi, przewlekle chorzy oraz pracownicy dużych instytucji, gdzie wirus łatwo może zdziesiątkować personel.

poszukujemy pracowników na stanowisko fizjoterapeuta i technik masażysta

Poszukujemy osób, które z pasją i zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy.

        Szukamy osób, które podzielają nasze wartości i chcą pracować w zespole, dla którego jakość i profesjonalizm oraz dobro pacjenta - są wartością nadrzędną. Oferujemy stabilne zatrudnienie na dogodnych warunkach, programy rozwojowe skierowane do poszczególnych grup pracowników, miłą atmosferę pracy w fachowym zespole.